Archiv,  Dresy,  Sezóna 2023,  Zápasy

DRESY PRO ZÁPAS S WASHINGTON COMMANDERS

V neděli od 22:25 našeho času si budou chtít Seahawks spravit chuť po drtivém výprasku od Baltimore Ravens. Soupeřem jim budou Washington Commanders (4-5). Seahawks si pro tento zápas zvolili dresy, které jsme v této sezóně již jednou mohli vidět. Bylo to v zápase sedmého týdne proti Arizoně Cardinals a jedná se o kombinaci college navy-wolf gray (univerzitní modř a vlčí šedá).

Za vítězství proti Cardinals v poměru 20:10 vděčíme především konzistentně hrající obraně. Ta za celý druhý poločas úspěšně zažehnávala hrozící comeback Arizony a pouštnímu týmu z Phoenixu celkem dovolila jen 249 yardů a z toho ani ne polovinu přihrávkami. Přestože se tedy naší obraně nepodařilo soupeře za celý zápas obrat o balón, šlo o výborný kolektivní výkon, během něhož se našim borcům podařilo nastřádat úctyhodných 8 zblokovaných passů, 8 QB hits, 4 tackles for loss a 4 sacky.
Útok se musel celé utkání potýkat s absencí DK Metcalfa. Dokonale ho ale zastoupil Tyler Lockett (4 catches, 38 yards) a především dvojice nováčků Jake Bobo (4 catches, 61 yards, TD) a Jaxon Smith-Njigba (4 catches, 63 yards, TD).

Kombinace college navy dresu s wolf gray kalhotami je jednou z nejméně často nošených. Od debutu v roce 2012 je tým měl na sobě, včetně letošního zápasu proti Cardinals, pouze dvanáctkrát. Drží si přitom vyrovnanou bilanci šesti výher i šesti proher. V neděli tak budou mít Seahawks skvělou příležitost počet výher navýšit. Na druhou stranu, v této kombinaci nikdy nevyhráli dvakrát po sobě, a jak již bylo zmíněno v úvodu, naposledy to výhra proti Cardinals byla. Podaří se tedy tuto nepříznivou statistiku v neděli prolomit?

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *