Archiv,  Fantasy League,  Novinky,  Sezóna 2019,  Soutěže

FANTASY LEAGUE 19 (WEEK 1)

 Kromě tipovačky se nám se začátkem regular season rozjela i naše fantasy liga. O jaké ceny hrajeme, si řekneme již příští týden.

 Doslova po hlavě do sezóny vletěli Vignerons. Ti skórovali nejvíce bodů (148.10) ze všech dvaceti týmů. Z velké části za tím stál wide receiver Chiefs Sammy Watkins, který nachytal 198 yards a 3 touchdowns, což týmu vyneslo 38.80 fantasy points.

 Nejvíce fantasy points (43.56) ze všech hráčů NFL si na své konto připsal QB Ravens Lamar Jackson, který svým pětitouchdownovým představením proti Dolphins potěšil všechny, kteří jej mají ve svém fantasy týmu. Především díky Jacksonovi se tak Baryseahawks mohli radovat z výhry poměrem 106.51 ku 68.14 nad týmem Poupata.

 Na opačném konci ligy se po weeku 1 ocitl Igi, který se s pouhými 43.11 fantasy points stal nejméně skórujícím týmem. Největší měrou se o to zasloužil quarterback Panthers Cam Newton, který díky 0 touchdown, 1 interception a 1 lost fumble game jeho vlastníka obdaroval pouze 0.36 fantasy points.

 Jak se v prvním kole dařilo vašemu týmu? Kdo vás potěšil a kdo naopak zklamal? A jak vidíte své celkové šance na úspěch v lize?

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *