Archiv,  Fantasy League,  Sezóna 2020,  Soutěže

FANTASY LEAGUE 2020 – WEEK 9

 Pořadí na špici jednotlivých divizí se sice tentokrát nijak výrazně neměnilo, ale to rozhodně neznamená, že by se nedělo nic zajímavého. Naopak. Do konce regular season druhého ročníku Fantasy League nám zbývá už jen pět týdnů. Už je zde tedy ta doba, kdy některé týmy jsou jednou nohou v playoff a jiné už veškeré teoretické šance na účast v postseason naopak dočista ztratily. Tak si přečtěte, jak to probíhalo a dejte vědět, jak to s šancemi na nejlepší osmičku vidíte vy.

 1) Neutitschein Stoners (6-3) dokázali zvítězit poměrně přehledem o více než 33 bodů a na pouhé jedno utkání tak stáhli náskok dosavadního lídra velmi silné West Division. S 63.18 body se na tom podílela dvojice Patrick Mahomes a Keenan Allen. Seafunhawks (3-6) naopak ztratili velmi důležitý krok s čelem slabé North Division a na postup do postseason tak prakticky ztrácejí již dva zápasy. 

 2) Zranění Daka Prescotta odstartovalo pro Lootikville (4-5) propad tabulkou, který stále nebere konce. Náhrada pátého nejlepšího hráče tohoto kola Joshe Allena za Nicka Mullense se ukázala být největší chybou devátého týdne. Z výhry se naopak radují Western Wolfs (2-7), kteří tak po nejtěsnějším utkání tohoto kola konečně ukončili sedm zápasů dlouhou šňůru proher a ve slabé North Division tedy stále mohou živit teoretické šance na postseason.

 3) Laskonky (1-8) odehrály několikátý solidní zápas v řadě, ale jako ve většině případů z něj odcházejí poraženi. Jejich šance na playoff jsou nyní již jen teoretické a vše nasvědčuje tomu, že je čeká posledních pět utkání. Radovat se naopak může Slepa Veverka (7-2), která patří k nejlepším týmům ligy a stále vede silnou South Division. Zápas jim s více než 31 body prakticky vyhrál veterán Big Ben.

 4) Ani nejlepší hráč týdne Kyler Murray a skórovaných 115 bodů nestačilo Bratislavě Bucks (5-4) na výhru nad nejlepším týmem naší Fantasy League. KaBirex10 (8-1) vedl k sedmé výhře v řadě s 33.10 body Tyreek Hill a po devátém hracím týdnu jsou tak jediným týmem, který svou divizi vede s náskokem dvou výher na nejbližšího pronásledovatele a jsou ze všech nejblíže playoff.

 5) Pohádka v podání Ostravy Seahawks (5-4) pokračuje! Až 3 vteřiny před koncem MNF rozhodl svou 20-yd reception Jacobi Meyers! Ostrava vyhrála své páté utkání v řadě a z úplného dna tabulky se vyškrábala do pozice, kdy má místa zajišťující playoff doslova na dohled. Wow! V nejtěsnějším utkání kola za nimi o pouhé 2.34 bodů zaostali Iglau Silversity (4-5).

 6) Budweis Beers (6-3) nechali v čele své divize pláchnout KaBirex10 již o dva zápasy, neboť jim absolutně nevyšlo tohle utkání, které jim prohrál Tom Brady s jeho -3.64 body. Slanec (6-3) se naopak stále drží na playoff pozicích a účastní se velmi tvrdého souboje o vítězství v South Division, kde je ještě vše otevřené. Za výhru mohou poděkovat především dvojici Deshaun Watson a Terry McLaurin, která dohromady uhrála 53.74 fantasy points.

 7) Povinné vítězství zajišťující udržení si průběžného vedení ve slabé North Division si připisují Devils (5-4). Stačilo jim k tomu pouze necelých 94 bodů, což je suverénně nejméně napříč všemi vítěznými týmy tohoto kola. A proč? No protože Kuprezaci (0-9) se na nás již dávno vykašlali a ani po zranění opět hrající Christian McCaffrey jim s 37.10 fantasy points nebyl nic platný, jelikož seděl na lavičce. Kuprezaci jsou prvním týmem, který si stoprocentně nezahraje v postseason.

 8) Nejslabší výkon sezóny předvedly Psojedy Hawks (7-2), které překvapivě o skoro 48 bodů podlehli Zbrojovce z Brna (4-5). Za ty řádila hlavně dvojice Josh Allen a Jerry Jeudy, která tak nedovolila týmu Devils se po povinné výhře vzdálit v čele North Division. Psojedy tedy sice prohrály, ale stále o výhru vedou našlapanou West Division a v případě rovnosti winning recordu mohou být zatím rovněž klidní, neboť prozatím mají čtvrtý nejvyšší počet skórovaných bodů.

 9) One man show Aarona Rodgerse s 36.90 body rozhodla o výhře týmu Svetice Knights (6-3), kteří tak stále drží jeden z playoff spots ve své moci. Zároveň tedy na vedoucí Psojedy opět ztrácejí pouze jediný zápas. Naopak Budweis Hellboys (1-8) se v boji o playoff mohou prakticky spoléhat už jen výhradně na pekelné modlitby, neboť jim ani pět výher ze zbývajících pěti zápasů nemusí k postupu stačit.

 10) Korben (5-4) po nijak oslnivých utkáních v druhé čtvrtině sezóny opět zabral a připisuje si druhou výhru v řadě. Ta je o to důležitější, že ve velkém stylu porazili svého divizního soupeře OJ Simpsons wife (5-4), kterého tak přeskočili v tabulce. Korben si připsal pátý nejvyšší bodový zisk letošní Fantasy League a pod vedením Dalvina Cooka dokráčel k debaklu kola, jelikož rozdíl mezi týmy se zastavil až na 62 bodech.

 TOP hráči tohoto kola:
1) Kyler Murray (QB, Bratislava Bucks) – 42.92 pts
2) Dalvin Cook (RB, Korben) – 42.20 pts
3) Patrick Mahomes (QB, Neutitschein Stoners) – 37.88 pts
4) Christian McCaffrey (RB, Kuprezaci) – 37.10 pts
5) Josh Allen (QB, Zbrojovka z Brna) – 37.00 pts

 TOP hráči kola (vítěz získá možnost přednostní registrace do Fantasy League 2021):
2x – Neutitschein Stoners
2x – Lootikville
1x – Slanec
1x – Svetice Knights
1x – Korben
1x – Bratislava Bucks
1x – Iglau Silversity

 TOP výkony sezóny (vítěz získá možnost přednostní registrace do Fantasy League 2021):
1) KaBirex10 – 170.38 pts (week 4)
2) Iglau Silversity – 162.21 pts (week 2)
3) Korben – 154.16 pts (week 1)
4) Lootikville – 153.30 pts (week 2)
5) Korben – 152.85 pts (week 9)

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *