Archiv,  Novinky,  Preseason,  Sezóna 2020

JAKÉ JSOU PLÁNY NA PŘÍŠTÍ ROK?

 Ahoj 12s! Do sezóny sice stále zbývá téměř půl roku, ale nikdy není pozdě vás seznámit plány, co vás na této stránce čeká a nemine, že jo… Pro lepší přehled to sepíšu v bodech. Tak se tedy pohodlně usaďte a pojďme na to.

1) Letos se opět můžete těšit na tipovačku, kde budeme tipovat výsledky zápasů našich Hawks. Loni se nás sešlo skvělých 70 tipérů a já doufám, že to letos vytáhneme nad stovku zúčastněných.

2) Rovněž nás letos čeká druhý ročník Seahawks CZ/SK Fantasy League. Její kapacita bude 20 hráčů a draft budeme, stejně jako jsme to udělali loni, směřovat na první polovinu června. Někdy na přelomu května a června se zde objeví bližší informace, tak je vyhlížejte.

3) V obou těchto soutěžích budou pro nejlepší z vás, stejně jako tomu bylo loni, připraveny hodnotné ceny. V této souvislosti sháním už teď sponzory a obepisuju nejrůznější místa, která by mohla nějaké ty ceny s fotbalovou tématikou do soutěží věnovat. Stejně jako loni budu i letos část těchto cen sponzorovat já sám.

4) V lednovém příspěvku, ve kterém jsem pro vás shrnoval loňskou sezónu, jsem prosil o příspěvek, za který bych letos mohl pro nejlepšího tipéra koupit třeba i dres některého z našich borců. Bohužel mou prosbu vyslyšeli pouze dva lidé, kteří poslali dohromady 1250 Kč. Těmto dvěma patří velké díky! Dovolím si však se smutným výrazem tváře podotknout, že jsem čekal víc, než pouhé dva čtenáře. Za tuto částku onen dres nenakoupím. Rád bych tedy znova poprosil další z vás, aby poslali libovolnou částku na bankovní účet číslo 1773166015/3030. Ať už pošlete kilo nebo litr, zvýšíte tak svou šanci vyhrát lepší a hodnotnější ceny, ale rovněž také oceníte mou práci na zhruba 150 článcích, které ročně zveřejňuji a v neposlední řadě si taky vylepšíte karmu.

5) Velkým questem pro nás všechny je pak přiblížit se fanouškovským stránkám Packers a Vikings. Ti jsou totiž v pořadí největších CZ/SK fanpage, co se počtu fanoušků týče, suverénně na prvním a druhém místě. Loni jsme předběhli Giants a vystřídali je na bronzové pozici. Teď už krůček po krůčku mažeme náskok oné první dvojice a kdybyste chtěli být této stíhací jízdě nápomocni, pozvěte k zalajkování této stránky nějaké své fotbaluchtivé přátele.

6) V poslední řadě, nejlépe teda až nějakou tou částkou přispějete, koukněte dolů. Najdete tam ode mě sedm řádků a v každém z nich je číslo a jméno hráče, jehož dres by na konci sezóny mohl být právě Váš. Vaším úkolem už je jen vybrat, o který dres byste si letos na podzim rádi zasoutěžili. Pokud vybereme dostatek peněz, budeme soutěžit právě o dres, který od vás získá nejvíce hlasů.

#3 – Russell Wilson
#12 – Fan
#14 – DK Metcalf
#16 – Tyler Lockett
#20 – Rashaad Penny
#49 – Shaquem Griffin
#54 – Bobby Wagner

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *