Archiv,  Fantasy League,  Novinky,  Sezóna 2019,  Soutěže

FANTASY LEAGUE 19 (WEEK 4)

 Čtvrté ze čtrnácti kol naší fantasy ligy jsou za námi a tabulky začínají pomalu ale jistě napovídat, kdo má šance postoupit do playoff a koho budeme znát jen ze samého dna tabulky.

 Jediným neporaženým týmem s recordem 4-0 zůstávají FlyEaglesFly, jejichž tým vede hlavně duo wide receivers Larry Fitzgerald (300 yards, 2 TDs) a Julio Jones (318 yards, 4 TDs). Tomuto týmu se v tomto kole rovněž podařilo skórovat nejvyšší počet bodů (114.90) ze všech dvaceti týmů.

 Přes stovku skórovaných fantasy points se tento týden kromě FlyEaglesFly dostal také Slanec. Ten je tak momentálně jedním z celkově dvanácti týmů, jejichž record je vyrovnaný 2-2. Soupeřem Slance byl tým Sedlec from Czech, kterému k výhře nepomohl ani running back Browns Nick Chubb. Ten byl s 37.30 fantasy points nejvíce skórujícím hráčem tohoto týdne, když si v zápase proti Ravens připsal 183 total yards a 3 TDs k tomu.


 Minulý týden jsem se ptal, zda by vás už zajímalo, o jaké ceny ve fantasy league hrajeme, avšak nikdo nezareagoval. Nechal jsem si to tak zatím pro sebe. Zajímaly by někoho ceny pro vítěze takto o týden později? A jak se vám daří? Jste stejně jako já jedním z oněch 2-2 týmů?

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *