Archiv,  Czech & Slovak Sea Hawkers,  Novinky,  Regular Season,  Sezóna 2023,  Soutěže,  Uncategorized

MEMBERSHIP PACK A DALŠÍ VÝHODY ČLENSTVÍ V CSSH

 Staň se členem oficiálního fanclubu Seattlu Seahawks u nás! Sezóna je na svém startu a právě to je ten nejideálnější čas přidat se k naší modrozelené fotbalové rodině. Uhraď letošní členský poplatek 512 Kč / 21.12 € na náš transparentní účet, brzy očekávej ve schránce membership pack a hned teď začni využívat všech výhod členství v Czech & Slovak Sea Hawkers. 

Složení membership packu:
1) Roční členská průkazka s Tvým osobním ID, která Tě oficiálně spojuje s organizací Sea Hawkers a tím pádem i se Seahawks.
2) Kovová click-clack krabička s logem CSSH, jež se hodí i do budoucna s mentolkami pro svěží dech uvnitř.
3) Homemade “Paracord Buddy” panáček v modrozelené kombinaci. Chybí mu sice chrániče a přilba, ale zato je jeho výrobní cena asi o 95% nižší, než by byla v případě objednávky originálu. Jako bonus jsme pak do jeho výroby dali neměřitelné množství lásky. Zodpovědné nakládání s financemi tak opět o kousek posunulo někoho z Vás vstříc cestě na Lumen Field, jejíž zprostředkování je hlavním dlouhodobým cílem CSSH.
4) Los do nedělní charitativní tomboly o dvanáct skvělých cen, mezi nimiž je v hlavní roli vlastnoručně podepsaný dres člena Pro Football Hall of Fame a Seahawks Ring of Honor safetyho Kennyho Easleyho.
5) Čokoláda v barvách CSSH pro sladkou tečku po výhře Seahawks.

Příklady dalších výhod pro členy CSSH:
1) Zúčastni se oblíbené CSSH Tipovačky, v níž hrajeme o vlastnoručně podepsaný dres nejlepšího offensive linemana historie Seahawks, jímž není nikdo jiný než Hall of Famer Walter Jones! Druhé kolo startuje už zítra.
2) Cena přikoupení dalších losů do charitativní tomboly je o polovinu nižší.
3) Možnost přidat se na FB skupinu Českoslovenští 12s, kde kromě spousty minisoutěží, které se tam během roku objevují, můžeš diskutovat s dalšími Sea Hawkers.

 To SEA nenech ujít!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *