Archiv,  Novinky,  Preseason,  Sezóna 2019

PODPISY Z FREE AGENCY

 Podpis sem, podpis tam… Podpisy free agents se to v NFL v tuto roční dobu jen hemží a Tví Hawks se činí taktéž. Takže zatímco já okoštoval pět litrů vína na jižní Moravě, v dresu Seattlu vítáme stejný počet nových borců. Tak si tedy pojďme těchto pět hráčů stručně představit.

CB Jamar Taylor

 Brzy devětadvacetiletý Taylor (180 cm, 87 kg) prošel za šest let v NFL již čtyřmi týmy. Těmi byli postupně Dolphins, Browns, Cardinals a Broncos. Prvními jmenovanými byl v draftu 2013 vybrán jako second round pick, avšak nakonec se ukázalo, že to nebyl zrovna nejšťastnější výběr. Za jeho nejlepší můžeme považovat sezónu 2016, kdy si v dresu Browns připsal 3 interceptions a 57 tackles. Zajímavostí je fakt, že jako Seahawk bude nosit na dresu již páté odlišné číslo za svou sedmiletou kariéru v NFL.

FB Nick Bellore

 Před pár dny oslavil tento 185 cm vysoký a 115 kg vážící fullback své třicátiny. V letech 2011-2016 však zastával pozici linebackera. Bellore byl v roce 2011 podepsán týmem Jets jako undrafted free agent. V New Yorku vydržel čtyři roky. Po dvou sezónách následně pobyl v dresu 49ers a Lions. Jako starter však za 8 sezón nastoupil pouze do 16 zápasů. Proto jeho career stats nejsou nijak oslnivé. Na straně obrany si připsal 1 interception, 1 forced fumble, 4 fumble recoveries, 1 sack, 155 tackles a jako fullback v útoku pak 39 receiving yards a 1 receiving TD. 

OL Marcus Martin

 Pick 49ers ve třetím kole draftu 2014 nastupoval ve svých třech sezónách v San Franciscu střídavě jako levý guard a center. Pětadvacetiletý Martin (190 cm, 149 kg) má ovšem již od college obrovské, opakující se problémy s kolenem a kotníkem, které zapříčinily, že si v letech 2017 (Browns) a 2018 (Cowboys) nezahrál ani jeden zápas.

Fun fact: Google se mě při psaní článku a hledání informací k němu zeptal: “Měli jste na mysli Marcus a Martinus?”

DT Al Woods

 Již své páté číslo na dresu v šestém týmu obleče i 32letý defensive tackle veterán Al Woods (na fotce). Pick New Orleans Saints ve čtvrtém kole draftu 2010 odešel o rok později do Seattlu, kde si během dvou odehraných zápasů připsal dva ze svých 172 career tackles. Pete Carroll jej tedy už “zná”. Vystřídal také dresy Bucs, Steelers, Titans a Colts, kde 193 cm vysoký a 149 kg vážící Woods vyprodukoval dohromady 4.5 sacks.

QB Geno Smith

 Po Paxtonu Lynchovi se Smith stává dalším, doufejme nepotřebným, back-upem RW3. Second-round pick New Yorku Jets v draftu 2013 má 28 let, 190 cm a rovný metrák k tomu. V dresech Jets, Giants a Chargers si připsal dohromady 29 passing TD, 7 rushing TD a 36 interceptions, což při passer ratingu 72.2 snad nebude potřeba v následující sezóně nějak měnit.

 Jak tyhle podpisy hodnotíte vy? Mohou se například Taylor nebo Woods v modro-fosforovém dresu nějak výrazně prosadit nebo jsme podepsali pět no name hráčů?

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *