Archiv,  Novinky,  Preseason,  Sezóna 2020

TRAINING CAMP STORIES, DAYS 1-2

 Training Camp běží a v plném proudu je tak souboj o konečný 53-man roster, který zasáhne do letošní regular season. Ta, jak všichni doufáme, pro naše Seahawks začíná ode dneška za rovných 30 dní. Hodinu třetího dne Training Campu můžete, stejně jako všechny ostatní dny, sledovat živě na oficiálních webovkách Seahawks od 22 hodin.

 Naši Hawks trénují také s hráči, o kterých se ještě před pár měsíci myslelo, že by sezónu mohli začít na PUP (Physically Unable to Perform) listu. Avšak jak tight end Will Dissly po zranění achilovky, tak i linebacker K.J. Wright po operaci ramene se dali dohromady a měli by tak do sezóny zasáhnout od jejího samého začátku.

 Na sideline pak zůstávají dva naše výběry letošního draftu. Defensive end Darrell Taylor a tight end Colby Parkinson se stále zotavují z operačních zákroků jejich nohou. Během pár týdnů by však dle vyjádření Peta Carrolla (na fotce) měli být zpět v plné síle. Jejich případný start ve weeku 1 tak stále není vyloučen.

Seattle Seahawks head coach Pete Carroll throws a football during NFL football training camp, Wednesday, Aug. 12, 2020, in Renton, Wash. (AP Photo/Ted S. Warren, Pool)

 Naopak někteří hráči se ke zbytku týmu ve VMAC ještě ani nepřipojili. Running back Chris Carson je sice zdravotně v pořádku, ale z vážných rodinných důvodů odletěl domů do Mississippi. Důvody k tomu asi neměl nijak příjemné… Tak snad se to alespoň všechno vyřeší co nejdříve a brzy bude s týmem. 

 Stejně tak s námi ještě netrénuje ani cornerback Quinton Dunbar. Ten po osvobození v případu ozbrojené loupeže během předchozích dní procházel testováním na koronavirus. Už dnes by však měl absolvovat fyzické testy a když všechno proběhne v pořádku, v neděli by se měl přímo na hřišti připojit ke zbytku týmu během čtvrtého dne Seahawks Training Campu 2020.

 Seattle Seahawks patří mezi pouhých 6 z 32 týmů NFL, v nichž doposud nebyl zaznamenán ani jediný pozitivně testovaný hráč na COVID-19. To je určitě dobrá zpráva, která dává naději na fotbalový podzim.

 Předchozí informace není tak úplně pravdivá. Těsně před začátkem Training Campu byl pozitivně testován wide receiver John Ursua, náš loňský seventh-round pick. O den později se však ukázalo, že test byl chybný a ve skutečnosti virem nikdy nakažen nebyl. Normálně tedy trénuje společně s celým týmem. 

 Nakonec taková vtipně smutná perlička. Undrafted rookie cornerback Kemah Siverand se stal exemplárním příkladem toho, jak se chovat nezodpovědně a ohrozit zdraví celého týmu. Naši Seahawks s ním okamžitě rozvázali spolupráci poté, co byl kamerovým záznamem zachycen, jak se pokusil do týmového hotelu “propašovat” svou ženskou společnici. Bonusový bod budiž Siverandovi udělen alespoň za nápaditost, protože svou kámošku navlékl do týmového oblečení a její vlasy schoval pod čepici, aby vypadala jako muž. No, tak se nám ten souboj o final 53-man roster o jednoho člověka zúžil…

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *