Archiv,  Fantasy League,  Novinky,  Regular Season,  Sezóna 2021,  Soutěže

WEEK 4 – CSSH FANTASY LEAGUE 2021

 Čtrnáctizápasová základní hrací část je více než ze čtvrtiny za námi a vůbec poprvé v naší tříleté historii se stalo, že po weeku 4 již v lize nenajdeme ani jeden perfect team. Všechno se nám tedy dramatizuje a nikdo není ani jednou nohou v playoff, ani jednou nohou v druhé lize. Budoucího majitele vlastnoručně podepsané kartičky NFL MVP Shauna Alexandra tak lze odhadovat jen velmi těžko. Jak je na tom se šancemi Tvůj tým?

Wierzbica Stoners (2-2) vs. Světice Ostriches (1-3)
final: 96.18 – 79.98
 Štěstíčko bylo tentokrát jednoznačně na mé straně, když mi k výhře stačilo nejméně bodů ze všech vítězů tohoto kola. Jalen Hurts a Derrick Henry mě podrželi ziskem 53.88 bodů a nebýt tohoto QB-RB dua, byl by to výprask. Ostatně výprask by to byl taky v případě, že by Ostriches nenechali dva ze svých tří nejlepších hráčů na lavičce. Posílám do středních Čech kondolence a těším se, že nás za šest týdnů čekají v odvetě velké věci.

Prague 6ers (3-1) vs. Prague Puntriots (3-1)
final: 58.96 – 142.42
 Jednou prostě všechno končí… Úvodní slova písně Vzpomínky zůstanou od skupiny Holki jsou pro 6ers, kteří přišli o svou neporazitelnost ve velkém stylu, hymnou týdne. Jejich necelých 59 bodů je nejhorším výsledkem napříč ligou poté, kdy nikdo nepřispěl více než 15ti body a tři borci dokonce nepřekonali ani 2 body. Naopak Puntriots v přímém souboji o vedoucí pozici v North Division vedl Tyreek Hill s 47.60 body, další čtyři hráči přidali 16+ bodů a celkově tak byli nejvíce skórujícím týmem weeku 4. Jednoznačnost par excellence. 

Prague Seahawks (1-3) vs. Hodkovičky Seahawks (2-2)
final: 108.10 – 132.38
Druhé pražské derby takto jednoznačné nebylo, ale že by se jednalo o vyrovnaný zápas, se také říct nedá. Zdání na první pohled klame, ale už když před MNF zbýval mezi neodehranými výkony pouze Justin Herbert, quarterback Hodkoviček, bylo víceméně vymalováno. Každopádně 4 hráči na obou stranách se ziskem 15+ bodů z toho udělaly krásný high-score souboj, po kterém vítěz neztrácí kontakt s čelem North Division.

Pražští Hawks (0-4) vs. Vrbica Alligators (2-2)
final: 117.12 – 117.70
 Jedna reception nebo 6 naběhaných či zachycených yardů stačilo, aby bylo vše jinak. Na “kdyby” se však nehraje. Nejtěsnější zápas dosavadního ročníku a čtvrtý nejtěsnější matchup v historii CSSH FL vyhrávají o 0.58 bodů Alligators a na jihu Moravy se tak může otevírat flaša vína. V Praze naopak zbývají jen oči pro pláč, neboť Pražští Hawks skórovali nejvíce ze všech poražených týmů a i tak zůstávají jediným celkem ligy, který stále neokusil, jak sladký je pocit z výhry. 

Oderberg Minions (2-2) vs. Gánovce Neanders (1-3)
final: 106.82 – 71.32
 Minions nedovolili, aby se jejich série proher natáhla na tři utkání a o víc než 35 bodů ze hřiště vyprovodili Neanders. Rozhodl jednoduše fakt, že ačkoliv to na hráče s 20+ body bylo 1-2 pro slovenský tým, na hráče s 5- body to bylo jen těžko uvěřitelných 1-6 pro stejný tým. Pro Gánovce ze zápasu tedy plyne snad jen mírná útěcha v tom, že ani kdyby si bývali v druhém kole Draftu vybrali Allena místo Myerse, výhra by z toho tentokrát stejně nebyla. 

Slavoj Jesenice (3-1) vs. Aussig Avangers (3-1)
final: 109.54 – 138.80
 Také druhý tým, který do tohoto týdne vstupoval jako neporažený, se již nepyšní 100% úspěšností. Obvyklé hvězdy Lamar Jackson nebo Cooper Kupp předvedli pouze průměrné výkony, což tentokrát jednoduše nestačilo. O skalp se tak postarali Avangers, kteří se tedy v přímém souboji o vedení v South Division po týdenní pauze dostávají zpět do jejího čela. Hned 7/9 hráčů Ústí skórovalo 12+ bodů a proti takto komplexně hrajícímu týmu se win prostě nezískává snadno. 

Herink’s Pardubice (2-2) vs. Bazališek Ostrava (3-1)
final: 73.96 – 116.52
 Bazališek se dostal do těsného vedení v jediné divizi, v níž momentálně nenajdeme tým s losing recordem. Stalo se tak po poměrně jednoznačné výhře o 42+ bodů a děkovat mohou především dvojici Matt Ryan a Najee Harris dohromady s 50.12 body. Naopak za Pardubice se nikdo kromě Russella Wilsona nedostal nad 12 bodů, což bylo po zásluze potrestáno. Teda s výjimkou dalších tří lidí, kteří však prohře přihlíželi pouze z lavičky náhradníků… 

Dúbravka Hawks (2-2) vs. High Tatras GOATs (2-2)
final: 91.62 – 115.32
 Čtvrté kolo nabídlo také letos první čistě slovenské derby, ve kterém nastoupili Fantasy Super Bowl I Champions proti nejlepšímu týmu loňské základní části. Druzí jmenovaní GOATs ze zápasu vyšli vítězně a record obou týmů se rak srovnal na 2-2. Utkání nabídlo souboj druhého (Deebo Samuel – 35.70b) a čtvrtého (Terry McLaurin – 30.30b) nejlepšího wide receivera tohoto kola, ale Hawks v něm i tak nevedli ani jedinou vteřinu. 

Jihlava Miners (2-2) vs. Cibulka Seahorses (1-3)
final: 100.02 – 95.00
 Miners se druhou výhrou v řadě dostávají zpět do hry a vděční za to mohou být především dvojici Aaron Rodgers a James Connor, která do banku přispěla nepostradatelnými 44.72 body. Převážně díky nim to tak v druhém nejtěsnějším zápase kola tentokrát o 5 bodů schytali Seahorses, kteří se, zdá se, zabydlují na posledním místě West Division. Výkon Austina Ekelera za 29.50 bodů v Monday Night Football na zázračný obrat o malý kousek nestačil.

Kamnati Turtles (2-2) vs. Zbrojovka z Brna (3-1)
final: 65.04 – 108.52
 Zbrojovka, která obhajuje loňský titul, je jediným týmem, který se ve vedení své divize udržel druhým týdnem po sobě. Poměr hráčů, kteří nedosáhli ani na 8.50 bodů, byl na soupiskách týmů sedm ku třem v neprospěch Turtles. Pokud k tomu přidáme celkem 47.32 bodů dallasského dua Dak Prescott a Zeke Elliott, poměrně jasně to vypráví příběh tohoto utkání. Bude odveta ve weeku 10 sladká nebo se z výhry budou opět radovat jihomoravané?

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *