Archiv,  Novinky,  Regular Season,  Sezóna 2022,  Soutěže,  Tipovačka,  Zápasy

CSSH TIPOVAČKA 2022 – TABULKA PO WEEKU 10

 Oproti extrémně bohaté nadílce z minulého kola byl tento týden z těch bodově chudších. Hned 40 tipujících si připsalo pouze 0-3 body, avšak bylo tady také pět borců, kteří mohou slavit zisk 8+ bodů a poměrně krásný skok tabulkou směrem vzhůru. Rozdala se také jedna bull’s eye desítka, kterou trefil obhájce pátých míst z předchozích dvou ročníků Ervín Trs a rázem tak byl katapultován o 21 příček nahoru. Erw nám předvedl krásný důkaz toho, že když se člověk rozhodne zariskovat a jít proti davu, může z toho být velmi povedené kolo a vlastně oživení veškerých nadějí na to, že tento rok ještě ani náhodou není ztracený.

 ,,Všechno hezký jednou končí a do neznáma odchází. I já se s Tebou právě loučím a to nejhezčí si odnáším…”, zpíval na rozlučku své devítizápasové sérii W vedoucí Robert Henzl, který letos vůbec poprvé netrefil vítěze utkání. Jeho náskok však touto minelou utrpěl jen částečně, neboť pouze 17.6% z nás dokázalo správně odhadnout výhru Bucs. Náskok na nejbližšího pronásledovatele zůstal beze změn a stále činí pět bodů, ale za Robertem to pořádně zhoustlo. Před týdnem byl rozdíl mezi první a čtvrtou příčkou hned 10 bodů, ale aktuálně je to pouze 6 bodů. Že by začátek nějaké větší rošády v soutěži, kterou Robert ovládá již pátým týdnem po sobě?

 Na druhém místě je už počtvrté za sebou David Drexler. Ani on však nedokázal správně odhadnout naši prohru, a tak je to za ním pěkně nahuštěno. Pouze o tie-breaker pozadu je na bronzové příčce Jiří Vaněk, který se zpět na bednu probojoval po dvoutýdenní pauze. Na čtvrtém místě je Róbert Kopček. Ten byl pátý v roce 2019, dokonce druhý o rok později a vypadá to, že by tyto dvě úspěšné sezóny chtěl minimálně napodobit, neboť od prvního hracího týdne ještě neopustil TOP 5. Nejlepší pětku po tomto týdnu uzavírá nová tvář. Jan Slaný předvedl parádní trefu za 9 bodů, jenž jej na poslední příčku, za níž se na konci roku budou rozdávat ceny, vynesla až ze 17. místa. Vše se může týden co týden měnit, neboť početný peloton v závěsu je poskládán ve velmi malém bodovém rozmezí. Tak třeba lidi mezi 8. a 36. místem dělí bodový zisk, který se dá získat či ztratit během jednoho jediného týdne. Tabulka kterou tak vidíme dnes, může za měsíc vypadat absolutně k nepoznání. Vždyť jsme teprve načali druhou polovinu této cesty za podepsaným dresem Steva Largenta. Tak hlavně nezapomeňte, že pro nás bye week neexistuje. O tom, jaký zápas budeme tipovat, rozhodneme během tohoto týdne v anketě na skupině Československých 12s. Let’s goooo!!!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *