Archiv,  Czech & Slovak Sea Hawkers,  Regular Season,  Sezóna 2023,  Soutěže,  Tipovačka

CSSH TIPOVAČKA 2023 – TABULKA PO WEEKU 1

 Kromě Seahawks kickoffu a dnes končícího prvního hracího týdne CSSH Fantasy League už za sebou máme také úvodní kolo naší nejoblíbenější a nejštědřejší soutěže. Ano, week 1 již pátého ročníku naší Tipovačky je historií a bylo to svým způsobem kolo historické. Co se rozhodně hodí říct hned na úvod, je slovo DĚKUJI! Hon za vlastnoručně podepsaným dresem Waltera Jonese totiž začal Vaší rekordní účastí. Během prvních dvou let existence fanclubu se prvního týdne Tipovačky zúčastnilo 57.8%, respektive 52.9% aktuálního počtu členů CSSH. Úžasné je, že letos se tato hodnota účasti dostala až na 60.4%, což jednak potvrzuje má slova o oblíbenosti a prestižnosti soutěže, ale rovněž také fakt, že konkurence v souboji o Jonesův dres bude silná. Díky, že si společně takto zpestřujeme sezónu!

 Vzhledem k tomu, že z jednašedesáti tipujících netrefil vítěze zápasu vůbec nikdo, jelikož svou roli možná hrála také kickoff opatrnost a konzervativnost našich tipů, má rozdíl mezi první a poslední pozicí hodnotu pouhopouhých dvou bodů. Na čele tabulky se seřadila desítka průběžných lídrů, což je vůbec největší počet lidí dělících se o první příčku all-time. Mezi nimi je kromě dvojice úplných nováčků třeba šampionka sezóny 2020 a zatím jediná žena, které se některou z našich dvou hlavních soutěží podařilo ovládnout, Jana Häusler nebo loni stříbrný Jiří Vaněk. Na opačném konci tabulky je pak neuvěřitelný počet 38mi tipujících, kteří byli vedle jak ta jedle a po úvodním měření sil mají na svém kontě rovnou nulu. To je bezpochyb skvělou zprávou pro lidi, kteří svůj tip v prvním kole vůbec neodevzdali, neboť reálně prakticky nic nezmeškali. S trochou nadsázky se tak dá konstatovat, že start celého ročníku Tipovačky se o týden odkládá…

 Jak jsi s netradičním průběhem prvního kola spokojen/a ty osobně? Věříš, že to byla Tvá výjimečná minela nebo už se vidíš, jak rok zakončíš s 12ti body hluboko v poli poražených? Jaké jsou vůbec Tvé cíle a mety, jichž bys rád/a dosáhl/a? Máš k Tipovačce nějaký konkrétní dotaz? Do konce letošního ročníku zbývá nám všem ujít ještě pořádný kus cesty, takže rozhodně nic nevzdávej a zúčastni se druhého kola boje o hodnotné ceny, které startuje už v pátek!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *