Archiv,  Novinky,  Sezóna 2022,  Soutěže,  Tipovačka

CSSH TIPOVAČKA 2022 – TABULKA PO WEEKU 13

 Poslední třetina soutěže o tři podepsané a dva nepodepsané Seahawks předměty a o privilegium být navěky věků uveden na putovním poháru pro vítěze, začala kolem, které toho v konečných počtech moc nezmění. Celkem 93.3% tipujících odhadovalo výhru našich Seahawks a díky poměrně tradičnímu skóre se rozdávaly docela bohaté bodové zisky. Padly také dvě desítky, kterými byla odměněna dvojice Tomáš Juřica a Kryštof Raclavský.

 Stále vedoucí Robert Henzl vyrovnal all-time record Jirky Nigrína z roku 2020, když jeho jméno můžeme na samotné špici tabulky najít již osmým po sobě jdoucím týdnem. Jeho náskok stále činí luxusních pět bodů a vše tak má jen ve svých vlastních rukou. V této příležitosti se vždy hodí zmínit, že v minulých třech letech se ještě nikdy nestalo, že by člověk, který vedl v předposledním týdnu, nakonec vyhrál celou soutěž. To jen aby bylo jasné, že není konec, dokud není konec.

 Také druhé, třetí a čtvrté místo se oproti minulému týdnu nijak nezměnilo. Stříbrný Jiří Vaněk se od bronzového Davida Drexlera vzdálil na rozdíl tří bodů, což je příjemný rozestup, který však může být za jediný týden tatam. Za Davidem je pak další tři body vzdálena dvojice složená ze stále bramborového Róberta Kopčeka, který však avizoval, že jeho cíl je druhé místo, za které se rozdává vlastnoručně podepsaný míč Stevena Hauschky, a vítěze CSSH Tipovačky z let 2019 a 2021 Davida Szotkowského. Avšak pozor, celé čelo tabulky je pořádně nahuštěné, neboť čtvrté a dvaadvacáté místo dělí rozdíl, který lze reálně stáhnout za jeden jediný týden.

 Jak se zatím daří Tobě? Je ten pohár a podepsaný Seahawks stuff proklatě blízko nebo už bys raději pískal/a konec a vyhlížíš sezónu 2023? Do konce zbývá možná už jen pět týdnů a tipovačková atmosféra řádně houstne…

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *