Archiv,  Dresy,  Sezóna 2023,  Zápasy

DRESY PRO ZÁPAS S ARIZONOU CARDINALS

Seattle Seahawks jsou známí nejen svými sportovními výkony, ale také svým rozpoznatelným vzhledem na hřišti. Jednou z méně obvyklých barevných kombinací dresů je spojení tzv. college navy-wolf gray (univerzitní modř a vlčí šedá), ve které nastoupí v neděli večer, kdy se utkají s Arizonou Cardinals.

Tato kombinace barev dává Seahawks nejen jedinečný vzhled, ale také vytváří poutavý kontrast na hřišti. Navy barva symbolizuje hlavní barvy týmu a dává dresům svěží, energický vzhled, zatímco vlčí šedá poskytuje sofistikovaný a moderní prvek, který upoutá pozornost fanoušků i soupeřů.

Kombinace college navy dresu s wolf gray kalhotami je jednou z nejméně často nošených kombinací uniforem. Od debutu v roce 2012 je tým měl na sobě pouze desetkrát.

Naposledy měl tým tuto barevnou kombinaci na sobě v 17. týdnu minulé sezóny. Seahawks měli za sebou sérii tří porážek a jejich naděje na play-off byly před zápasem s New York Jets ohroženy.

V zápase, který bylo nutné vyhrát, předvedli Seahawks kompletní týmový výkon a zajistili si nad Jets vítězství 23:6. Útok naběhal téměř 200 yardů, v čele s Kennethem Walkerem III se 133 yardy, zatímco Geno Smith hodil dva touchdowny, oba na tight endy. Na druhé straně obrana předvedla jeden ze svých nejlepších výkonů v sezóně, když udržela Jets na 279 yardech útoku a vynutila si tři turnovery. Vítězství proti Jets udrželo naděje Seahawks na play-off a ukázalo se jako rozhodující.

V neděli na Lumen Field se tedy budou Seahawks snažit na tento úspěch navázat a Arizonu Cardinals porazit.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *