Archiv,  Novinky,  Sezóna 2023,  Soutěže,  Tipovačka

CSSH TIPOVAČKA 2023 – TABULKA PO WEEKU 7

V tomto týdnu nezapomnělo svůj tip odeslat celkem 45 z Vás. Toto tipování snad bylo zcela výjimečné, protože poprvé se nenašel nikdo, kdo by hlasoval proti Seahawks a tak všech 45 tipů mělo v první kolonce zcela identickou hodnotu.

Rovněž všichni účastníci kola tipovali, že Seahawks budou mít více naházených yardů, než soupeř. Pouze čtyři tipující však správně určili, že Cardinals „zvítězí“ na naběhané yardy. Jedním z nich byl Jakub Kyloušek, který na to upozorňoval poměrně podrobně v preview. K němu se přidali Petr Beneš, Stanislav Brablík a Michal Veselský. Ani jednomu to však nepomohlo k výhře v rámci kola.

S devíti body nejlépe tipovali Jakub Kyloušek a hlavně Martin Sabo, protože se jako jediný přiblížil u skóre na distanc 0-3. Poněvadž tipoval 22-12 a tak jediný bod, který mu chyběl, byl ten za správně „ne“ v kolonce „více rushing yard“.

Vzhledem k tomu, že všichni tipujících obdrželi od 5 do 9 bodů (průměr 7,6), tak se pořadí těch, kteří nezapomněli, zásadně nezměnil. Na prvním místě zůstává Michal Klučar, před Michalem Veselským (ten se posunul z 8. místa) a Radkem Čosem (pouze na tie-break kritéria je nyní až třetí). Před Roberta Kopčeka a Pavlínu Ram se ještě protlačil Jakub Kyloušek (z 15. místa). Avšak, zatím co rozdíl mezi prvním a posledním v prvním sloupci byl osm bodů, nyní už jen šest. A tak je boj stále velmi vyrovnaný.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *